Yerinde Yatak Yıkama

Rotavac sistemi ile gerçekleştirdiğimiz yerinde yatak yıkama işlemi, yatağınızın derinlemesine temizliğini sağlar. Güçlü bir vakumlama sistemine sahip olmasından dolayı, kısa süre içerisinde yatağınız tertemiz olarak kurur ve kullanıma uygun bir hale gelir. En ufak bir leke ya da kokunun kalması söz konusu bile değildir.

Yataklar evimizde en önemli eşyalardan birisidir. Her gece kullanılan yatakların hijyenik olmaları hem sağlık hem de rahat bir uyku açısından önem teşkil etmektedir. Bir yatağın hijyenik olmasını sağlamak adına örtülerini düzenli aralıklar ile değiştirirsiniz, ancak çoğu zaman bu işlem tam anlamıyla yeterli değildir. Nitekim herhangi bir sebepten dolayı yatak yüzünün daha ağır kirlenmesi ve zamanla kullanıma bağlı olarak gözle görülemeyecek kadar küçük bakterilerin yatak süngeri derinliklerine yerleşmesi söz konusudur. Durum böyle olunca, daha gelişmiş ve kesin bir temizlik çözümü bulmak gerekiyor. Bu anlamda Amerika’nın yeni yatak yüzey temizleme sistemi olan rotavacı kullanarak, yatak süngerinizin derinliklerinde bir temizlik işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Bir yatak süngerinin en iyi bir şekilde temizlenebilmesini sağlamak için kullanılacak olan malzemenin ve temizlik aletinin tamamen yatağın sünger yapısıyla uyumlu olması da önem teşkil etmektedir. Alanında tam donanımlı bir yatak yıkama firması olarak; sahip olduğumuz yatak yıkama makinası ve temizlik malzemeleri yatağınızın yapısına özel ve uygunluk sağlar, bu anlamda en iyi temizlik işlemi gerçekleştirilir.